محصولات آشپزخانه‌ای
شرح مشخصات فنی كابینت آشپزخانه (كارا)

بدنه : ساخته شده از M.D.F‌ مرغوب ایتالیایی و با روكش ملامین ضد خش ، اتصالات بدنه صرفا“ توسط میخ های چوبی بعنوان راهنما و اتصالات الیت ساخت كارخانه Grass اتریش كه علاوه بر ظرافت بیشتر باعث تسریع در عمل نصب نیز می گردد . تمامی محل های قرارگیری اتصالات توسط دستگاه CNC سوراخكاری و تعبیه گردیده این امر باعث دقت و پایین آوردن ضریب خطا در مونتاژ تا مرز mm01/0 می گردد .
بدنه های تولید به صورت دمونتاژ بسته بندی و به محل پروژه حمل می گردد كه امكان بارگیری و حمل و نقل قابل توجه ای بدنه را فراهم می نماید ضمنا“ این روش مانع ایجاد مشكلاتی نظیر آسیب

كشو : بدنه ریل تماما“ ساخت كارخانه Grass اطریش و كف ساخته شده از M.D.F 16 میلیمتر مرغوب ایتالیایی و اتصالات همانند كابینت ها . كه بدون دخالت دست مونتاژ می گردد كه باعث روانی كشو در طولانی مدت می گردد.
این روش بصورت عملی و اجراشده اولین بار و به صورت انحصاری در حال حاضر در اختیار شركت كارا می باشد.

زهواربندی : كلیه ضخامت های بدنه توسط نوار پلیمری ABS با چسب گرانول جامد با 200 درجه حرارت چسبانده می شود . این امر باعث مقاومت بدنه در مقابل ضربات فیزیكی ، نفوذ مایعات و بخار آب خواهد شد .

لولاها : لولاها تماما“ از نوع TM ایتالیا و دارای رولپلاك مخصوص از نوع پلاستیك فشرده می باشد . این امر سبب عمرطولانی لولا و درب كابینت و جلوگیری از شل شدن محل لولا در درازمدت میگردد . محل قرارگیری لولا توسط دستگاه تمام اتوماتیك در زمان كمتر از 30 ثانیه صورت می پذیرد .

درب : دربها ساخته شده از M.D.F ایتالیایی و تماما“ توسط دستگاه CNC‌ ابزاركاری شده و توسط روكش های مختلف از قبیل H.P.L ، P.V.C و یا ملامین پوشیده خواهد شد .
این شركت با دراختیار داشتن انواع ماشین آلات مدن می تواند این دربها را در انواع مختلف ارائه نماید .

1-1- دربهای ملامینه دولبگرد با نوار Soft Forming از جنس P.V.C و نوار ABS در قسمت بالا و پائین كار .
2-1- دربهای ملامینه چهارلب تیز كه هرچهارطرف كار نوار ABS می شود .
3-1- دربهای روكش H.P.L كه در چهارطرف نوار A.B.S استفاده خواهد گردید .
4-1- دربهای روكش H.P.L دولبگرد با نوار Soft Forming از جنس PVC و نوار ABS در بالا و پائین كار .
3- دربهای روكش P.V.C كه امكان طراحی هرگونه طرحی قبل از پرس كردن روكش توسط دستگاه C.N.C‌ برروی آن وجود دارد .
■ تمام انواع مختلف دربهای كابینت موجود در بازار توسط شركت كارا تولید و عرضه می شود و درب HPL‌ با نوار Soft بصورت انحصاری در اختیار شركت كارا می باشد .صفحه رویه (صفحه تاپس ) : با استفاده از نئوپان مرغوب با ضخامت 38mm با روكش H.P.L ایتالیایی مرغوب ، همچنین به جهت حفاظت صفحه تاپس از پوسیدگی توسط آب و بخار آب این شركت اقدام به پرس نمودن فرمیكای استخوانی در پشت صفحه نیز خواهد نمود این امر سبب عمر طولانی صفحه تاپس خواهد شد
با نوار كاری A.B.S و صفحات پلی استون از دیگر امكانات قابل ارائه جهت رویه كابینت می باشد .

پاسنگ : تماما“ ساخته شده از M.D.F و با توجه به انتخاب كارفرما در خصوص كابینت ها و روكش آنها نیز تعیین می گردد ، به جهت جلوگیری از پوسیدگی در قسمت تحتانی پاسنگ از نوار A.B.S‌ استفاده می شود .

قرنیز : قرنیزهای كاربردی تمام REHAV آلمان و با كیفیت مرغوب می باشد .

ریل ها : ریل های كاربردی از نوع مدرن ترین ریل های مورد استفاده در اروپا و ساخت كارخانه Grass اطریش بوده و براحتی و بدون صدا حركت می نماید و به مرور زمان دچار گیر در رفت و آمد و مشكلات پوسیدگی و زنگ زدگی نخواهدگردید.

پایه ها : از جنس كائوچو یا كروم استیل و قابل تنظیم می باشد .لطفا جهت دیدن تصاویر محصولات در سایز بزرگ بر روی هر تصویر کلیک کنید

© Copyright Cara ( Tehran Nou Avar ) 2012. All rights reserved